sd fsadf asdf 

sd fsdfsadf

Skautské středisko Slavkov u Brna

Nabízíme dětem a mládeži zajímavou a bohatou náplň volného času, výpravy do přírody, poznávání nových dovedností, učení se spolupráci a zároveň dáváme každému šanci vyniknout v tom, co dobře umí a co ho baví. Dbáme na to, aby se vytvořila správná parta, která chce být základnou dobrých mezilidských vztahů.

1. oddíl
chlapecký oddíl vlčat a benjamínků 5 – 11 let
2. oddíl
koedukovaný oddíl skautů a skautek 11 – 15 let
3. oddíl
dívči křesťanský oddíl světlušek 5 - 11 let
4. oddíl
dívčí oddíl světlušek a benjamínků 5 -11 let

dsadf asdf asdfa sdf

O nás

Junák je největší organizací připravující program pro děti v republice a proto máme výborné zázemí nejen metodické, ale i materiální (čluny, vzduchovky, horolezecké vybavení, stany, vybavené klubovny atd.).

Každé správné skautské středisko je složeno z několika oddílů, které mohou být chlapecké, dívčí nebo i smíšené. Oddíly jsou pak rozděleny do družin. Každý oddílový či oddílová vedoucí uzpůsobuje program věku dětí.

Členové jednotlivých oddílů mají také možnost zúčastnit se mnoha zajímavých her, vzdělávacích kurzů, společenských a spousty dalších akcí mimo naše středisko a to nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí.

Středisko Slavkov má nyní oddíly tři: jeden chlapecký, pro vlčata a benjamínky (5 – 11 let), druhý koedukovaný oddíl skautů a skautek (11 – 15 let) a třetím je dívčí oddíl světlušek a benjamínků (5 – 11 let). V oddílech je také registrována spousta rodičů a kamarádů, kterým se myšlenka skautingu líbí.

Podporují nás

 

Středisko Junácký Slunovrat 2023
25. 03. 2023
Závod nejen pro děti ze slavkovských oddílů, ale i dalších měst v Jihomoravském kraji. Od klasické morseovky přes zdravovědu až po sekání dřeva nebo třeba šplhání na strom, to musí účastníci co nejlépe zvládnout, aby porazili ostatní.
2. oddíl Výlet
1. 04. 2023
Středisko Sběr železného šrotu
15. 04. 2023
Svoz kovového odpadu z celého Slavkova. Z výtěžku hradíme rekonstrukci klubovny, programové pomůcky a nebo vybavení na tábory a výpravy.
Národní skautské Jamboree je novým formátem setkání pro tisíce účastníků věkové kategorie skautek a skautů. Činovníci starší 15 let se mohou přidat do Servis týmu. Více informací na https://nsj2023.cz
1. oddíl Oddílová výprava
19 - 21. 05. 2023
2. oddíl Stanování
2 - 4. 06. 2023
Středisko Střediskový tábor Oslavany 2023
2 - 15. 07. 2023
Už potřetí pojedeme tábořit do malebné přírody řeky Oslavy nedaleko Nové Vsi u Oslavan. Tentokrát všichni společně!