Pronájem klubovny

Naše klubovna se může stát přístřeším i vaší výpravě. Kapacitu doporučujeme pro přibližně 30 osob, ale když se uskromníte, vleze se vás i 50.

Určitě u nás potřebujete spacák, karimatku a přezůvky. Vzhledem k absenci společenské místnosti je třeba počítat s jistým omezením při pořádání například vzdělávacích kurzů, kde je nutné seskupit všechny účastníky v jedné místnosti. Budou trošku namačkaní. Také je třeba počítat s tím, že v pátek probíhají v místnostech do 19 hodin schůzky našich dětí. Proto většinou není možné nastěhovat zájemce do kluboven dříve.

Pokud budete mít zájem se k nám podívat a strávit tu s oddílem třeba víkend, vyberte si volný termín. Ozveme se vám zpátky. Cena za osobu a noc je 80 Kč, k tomu se připočítává spotřebovaná elektrika.

PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Vyplněním formuláře můžete nezávazně poptat termín.

Naše klubovna a kde ji najdete

Budova je už docela stařenka. Celodřevěné jednopodlažní stavení tu stojí už od poválečných let, ale rok co rok jej zdokonalujeme pomocí rekonstrukcí, realizovaných zejména díky dotacím z rozpočtu města Slavkova u Brna, Jihomoravského kraje a MŠMT. Máme tu tedy všechno, co potřebujete ke svému pobytu: oddělené toalety, sprchu, bojlerem na teplou vodu, nové podlahy v klubovnách, novou  kuchyňskou linku, vybavenou veškerým důležitým nádobím, plynovým sporákem, elektrickou troubou, varnou konvicí, mikrovlnkou a ledničkou. V místnostech se topí dřevem v krbových kamnech. 

Oddíly mají k dispozici celkem šest místností – kluboven a čtyři sklady táborového a programového vybavení. Sklad materiálu tu mají také kamarádi ze sdružení slavkovských dobrodruhů Austerlitz Adventure, se kterými spolupracujeme na některých akcích. Přes týden to tu žije díky spolupráci s Lesní školkou Pampeliška.

Za naší základnou je malý parčík ideální pro hry a malé ohniště. Do centra města je to kousek (asi 10 minut chůze) a do obchodu ještě blíž. Daleko to bohužel máme do lesa, ale to je vlastnost celého slavkovska.

K dokonalosti naši klubovnu ještě nějaká cesta čeká, ale věříme, že se zde děti cítí víc než dobře a najdou tady vše, co jako správní skauti a skautky ke své činnosti potřebují.

  • Volné termíny
  • Obsazeno
  • Váš výběr