Velký zábavný večer 5. listopadu 2010

Stejně jako vy, ani my se nemůžeme dočkat této nejen pro nás slavkovské skautíky významné společensko-zábavné události a tak jsme se rozhodli datum pořádání o den přiblížit :-) No dobrá, je za tím něco jiného, tak jako tak vás ale všechny srdečně zveme na Skautský zábavný večer, konaný v pátek 5. 11. 2010 od 19 hodin ve sále Bonaparte na náměstí ve Slavkově u Brna.

Prozrazovat vám celý program zatím nebudeme, ale bylo by nečestné a nesportovní, jak ve svých dílech s oblibou říkával autor Rychlých šípů pan Jaroslav Foglar, aspoň nenaznačit, na co se můžete těšit. Tak tedy: spousta hudby v podání profesionální a stovkami zábav ostřílené kapely Relax, taneční vystoupení hned několika druhů, u kterého se pobavíte a přidáte-li se, rozproudíte krev v žilách a ti aktivnější se zcela jistě i pořádně zapotí. Dál budete mít možnost zkouknout nějaké fotografie ze současnosti i minulosti skautování ve Slavkově, promítneme vám i některé filmové počiny z dílny našich členů a v neposlední řadě na vás bude čekat bohatá tombola plná zajímavých a hodnotných cen. Večerem bude provázet kvalitní moderátorka a jistou váženost mu jistě dodá i slavnostní udělení skautských ocenění.

Věříme, že kdo do teď váhal, už neváhá a těší se spolu s námi! :-) Na viděnou první listopadový pátek! A pokud se budete chtít dozvědět ještě přesnější informace o této akci, určitě dál sledujte náš web.

Pozvánka