Tradiční podzimní zájezd je tu. Pojeďte s námi na Vysočinu!

Českomoravská vrchovina, kterou všichni známe spíše jako Vysočinu, patří mezi nejnižší pohoří u nás, ale tím vůbec neztrácí na své atraktivnosti. Naopak si dodnes zachovala svůj velice osobitý vzhled a nenapodobitelnou atmosféru. Pojeďte s námi odhalit aspoň část jejich krás na dvoudenním výletě nabytém túrami v pomalu zlátnoucích lesích obklopujících legendárních Devět skal, Martinskou skálu, Dráteničky, skalní hrad Starkov a krásnými výhledy na Žďárské vrchy a tradiční architekturu.


Odjezd: pátek 23.9. v 17:00 z parkoviště u Domu s pečovatelskou službou ve Slavkově.

Návrat: neděle 25.9. kolem 19:30 tamtéž

Cena zájezdu je 600 Kč

Plaťte v hotovosti jakémukoliv oddílovému vedoucímu nebo šéfovi zájezdu Yettimu (Tondovi Křivonožkovi). Těmto lidem odevzdávejte také vyplněné přihlášky. To vše nejpozději do 20. září. Pozdější odevzdání nebo úhrada nepřipadá v úvahu!


S sebou budete kromě běžných potřeb pro turistiku, hygienu a dalších osobních věcí potřebovat spacák a karimatku. Z vybíraného poplatku se bude hradit doprava objednaným autobusem, hromadné ubytování, sobotní večeře a nedělní snídaně. Zbytek stravy si nabalte z domu. V sobotu ráno bude možnost nákupu základních potravin v místě.

Kontakt na vedoucího zájezdu: Antonín „Yetti“ Křivonožka, ye.tti@seznam.cz, mobil: 604 617 072