Sběr starého železa ve Slavkově

Chcete-li se nejen zbavit starého železného odpadu, ale zároveň podpořit skauty, určitě využijte této příležitosti v sobotu 9.4. Všechno prosím vyndávejte na hromady nejlépe až v sobotu časně ráno nebo v pátek večer. Každoročně se totiž na naší námaze přiživují nejrůznější individua, která obchází hromady a kradou zejména drahé kovy a těžké kousky. Je škoda, že pak vlastně podporujete tyto zloděje a ne děti ze skautských oddílů.


V 8:00 vyrazí z parkoviště za kostelem, kde budou skauti mít sraz, dva cedulkou označené traktory, aby nebylo možno si je splést. Postupně projedou městské ulice a sesbírají veškerý kovový odpad. Těžké věci, které se vám nepodaří vynést ze sklepa nebo zahrady, vám samozřejmě brigádníci velice rádi pomohou vytáhnout na ulici. Stačí si na ně počíhat a oslovit je, nebo předem zavolat na číslo šéfa akce Milana Šemory 608830837.

Bohužel musíme upozornit, že nebezpečný odpad jako jsou lednice (freony, více plastu než kovu), autobaterie (kyselina), plechovky s barvou a další podobné věci, nesmíme a nebudeme z hromad odvážet.

Předem vám všem moc děkujeme za podporu a doufejme, že bude starého železa dost a na práci nám bude svítit sluníčko.