Registrace členů pro rok 2010

Vážení a milí příznivci skautingu ve Slavkově,


rádi bychom Vás upozornili, že v období ledna 2010 probíhá registrace stávajících členů a příznivců slavkovského skautského střediska. Nemusíte však být  přímo součástí nebo snad vedoucím nějakého junáckého oddílu, abyste mohli čerpat výhody ze svého nového členství v Junáku.


O jakých výhodách to mluvíme?

  • Tak předně získáte slevu 100 Kč z účastnického poplatku na všech střediskových zájezdech. Ti co už na některém byli, vědí, že to jsou kvalitní a zábavné akce. Zájezdy jsou dva ročně, ušetříte tedy až 200 Kč!
  • Do poštovní schránky vám začne chodit zajímavý skautský časopis - úplně zadarmo!
  • Budete vždy mezi prvními informováni o plánovaných střediskových akcích i o jejich výsledcích.
  • Máte možnost získat volební právo a tím pádem ovlivnit, kdo bude řídit Vaše oblíbené slavkovské skautíky.
  • A  hlavně Váš příspěvek pomůže například postavit letní tábory, uskutečnit zajímavější družinovku, nebo nakoupit odměny do soutěží. Dále jeho určitá část, odvedená na ústředí, umožní pořádání celorepublikových skautských akcí nebo tisknutí časopisů či propagačních materiálů.

 

Výše registračního poplatku na celý kalendářní rok 2010 je 500 Kč. Je možné ho do konce ledna předat osobně vedoucímu střediska nebo poslat na náš účet 1561279309 / 0800 s textem, že se jedná o registraci na rok 2010 a uvedením svého jména.


Všechny zájemce o registraci žádáme o vyplnění a odevzdání kratičkého formuláře:

Registrační formulářík...


Těšíme se na Vás!


Milan Šemora

vedoucí střediska junáka ve Slavkově u Brna