Příměstský tábor 2012 - informace a přihláška

Vážení a milí rodiče, dovolujeme si Vašim dětem nabídnout neobyčejně pestrý prázdninový program v podobě příměstského tábora. Skautská organizace letos stejně jako v předchozích letech připravila na konec prázdnin netradiční a zajímavé dobrodružství plné her, soutěží, pěkných výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí, nových kamarádů a spoustou další zábavy. Tento tábor je pro všechny děti, které mají zájem prožít něco nového a nepoznat nudu. Připravena je celotáborová hra s přitažlivou tématikou, díky které prožijí děti nezapomenutelné okamžiky.

* tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 12 let, kterým se budou věnovat zkušení skautští vedoucí

* cena je 1200 Kč za celý pobyt /sourozenecká sleva*/ a zahrnuje výlety, pomůcky na veškeré aktivity a stravu – přesnídávka, oběd a svačina

* tábor bude probíhat formou celodenního programu (od 8 do 17hod.)

 Z výletu na přehradu (2011)

Přihlášku je možné stáhnout zde: PŘIHLÁŠKA NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2012 a nebo vyzvednout od kterékoholiv oddílového vedoucího či na oddílových schůzkách v úterý a pátek na klubovně. V případě, že z nějakého důvodu nebude možné, aby se dítě mohlo účastnit celého programu, je možné si dohodnout konkrétní požadavky.

" _mce_style="text-decoration: underline;">Uzávěrka přihlášek je 15. července 2012.

 Vedoucí tábora: Kristýna Mazalová – e-mail:  tynanika@volny.cz – tel: 605 007 366

+

Klára Štefanová - e-mail: klarass198@seznam.cz - tel: 721 983 351


Další informace o programu, stravování, vybavení, výletě a podobně budou zvěrejňovány zde na našem webu a k dispozici samozřejmě budou i u vedoucí tábora.

*sourozenecká sleva se počítá tak, že druhé a další dítě z rodiny platí pouze 1000 Kč. Stejnou sníženou cenu také platí členové Junáka.