Pojeďte s námi na výlet do Moravského krasu!

JUNÁK Slavkov si v letošním roce připomíná 90. výročí od založení první skautské organizace ve Slavkově u Brna. Při této příležitosti jsme pro vás připravili několik příjemných akcí, abyste tyto kulaté narozeniny mohli slavit s námi. Jako první vás všechny srdečně zveme na jednodenní zájezd do Moravského krasu!

Logo Moravského krasu

* Poznat Moravský kras zase trochu jinak se vydáme v sobotu5.6.2010

a odjíždět budeme v 7:30hod. z parkoviště u Domu z pečovatelskou službou ve Slavkově (u slunečních hodin).

Předpokládaný návrat je tentýž den kolem 19hod. večer opět k penzionu.

* Čeká nás prohlídka jeskyně Balcarka, Rudické propadání s prohlídkou místního mlýna, jeskyně Výpustek a další krásy spojené s procházkou v krásné přírodě.

* Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie, pro děti bude zajištěn dozor i drobný doplňkový program, ale zváni jsou i všichni rodiče, příbuzní a kamarádi.

* Cena zájezdu zahrnuje cestu autobusem a vstup do jeskyní a dělá pro dospělé 350Kč, děti do 15let 250Kč a děti do 6let 130Kč.

* S sebou budete potřebovat pohodlnou obuv a boty, pláštěnku, něco na pití, malou svačinu (možnost občerstvení bude i v průběhu zájezdu) a především chuť užít si pěkný den.

                                                                     Jeskyně Balcarka


Veškeré podrobnosti a další informace včetně přihlášky získáte na uvedeném kontaktu, na který je také třeba do 8.5.2010 přihlášku odevzdat a zaplatit poplatek.

Kontakt: Yetti * Antonín Křivonožka * E-mail: ye.tti@seznam.cz * telefon: 604 617 072