Kdo přežije... Noční přechod!

Přihlašujte se opět u Týny, protože na ni už kontakty máte :-) Pokud ne, tak tady jsou: tynanika@volny.cz nebo mobil 605 007 366.

- do konce roku 2013 je nutné uhradit účastnický poplatek za tříčlenný tým - tentokrát 60 Kč/osobu, která se nezúčastnila Kdo přežije Křížem krážem Slavkovem, 50 Kč/osobu, která ano. Ideálně ve čtvrtky na skautské klubovně od 17 - 19 hod., možno se ale domluvit i jinak. Kdo zaplatí, soutěží (pokud se pak z vážných důvodů někdo nebude moci dostavit, penízky vrátíme).

- jak již název hry napovídá, se bude konat v noci. Proto je bezpodmínečně nutné, aby účastníci, kteří nemají ještě 15 let, donesli od rodičů souhlas, že můžou noční hru hrát!

- po ukončení hry bude možnost spát na klubovně, dokonce to výrazně doporučujeme :-)

- na hru budete potřebovat teplé oblečení, které má nějaké reflexní prvky. Mužete to doplnit třeba blikačkou na kolo nebo reflexními páskami na noze či rukávu, musíte být prostě vidět! Dál potřebujete hrací kostku, baterku a mobilní telefon. Ten stačí jeden do týmu. Nezapomeňte i na věci potřebné k přespání na klubovně.

- co naopak je úplně zakázáno, jsou GPSky nebo GPS aplikace v mobilech. Víme, že někteří je máte a umíte používat, ale nebylo by fér si jejich pomocí hru usnadňovat. A taky by to nebyla taková zábava, věřte nám ;-)

- takže nezapomeňte se přihlásit, zaplatit startovné a pak se v sobotu 11. ledna v půl osmé večer dostavit ke skautské klubovně!!! A ještě než odstartujete, budete mít možnost nabrat první plusové body ve vyhlášené soutěží o nejlepšího týmového ducha a soudržnost! Jakkoliv prokážete, že jste sehraní a připravení poprat se o přežití ve stylu "jeden za všechny, všichni za jednoho", jste skutečně na dobré cestě stát se vítězi! Takže kostými, pokřiky, rituální tance, všechno dovoleno ;-)


Pozvánka noční přechod