Informace o příměstském táboře

Termín příměstského tábora je letos 25.-29. srpna 2014, jeho cena 1400 Kč na dítě, v případě účasti sourozenců má jeden z nich slevu 200 Kč, totéž platí pro registrované skauty.

Kompletní informace o táboře poskytuje Milan Šemora (msemora@seznam.cz, mobil 608 830 837). Osoba odpovědná za samotný chod tábora a jeho vedoucí je Adam Blahák (mobil v době konání tábora 777 133 062). 

Program začíná každý den od 8 hodin ráno. Na skautskou klubovnu, kde bude sraz vždy, pokud vedoucí tábora neuvede jinak, je možné děti posílat samotné, ale i doprovodit. Jak si troufáte. První den a zejména u nových účastníků je ale vhodné, aby aspoň v pondělí dorazil i některý z rodičů. 

Odpoledne program končí v 17:00 a v tuto dobu je možné si děti vyzvednout. Odchod dětí bude stejně jako jejich ranní příchod evidován.

V průběhu dne budou děti absolvovat drobnější i větší etapy z celotáborové hry s motivy jedné známé knižní předlohy (jaké, to je prozatím tajemství). Tyto etapy budou různého charakteru a procvičí zručnost, přemýšlení, spolupráci i samostatnost, ale dostatek prostoru zbude i pro pohyb a po obědě na odpočinek. Pomůcky pro všechny aktivity budou hrazeny z účastnického poplatku.

Během tábora bude zajištěna kompletní strava - svačina, oběd, přesnídávka a vždy bude k dispozici dostatek tekutin. Obědy budou po letitých dobrých zkušenostech zajištěny v závodní jídelně v areálu nedalekého cukrovaru. Výjimky ze stravy (ovšem pouze nutné, ne že někomu něco nechutná :-) ), prosím uvádějte do přihlášky formou poznámky.

Ve středu bude pro všechny účastníky pořádán celodenní výlet mimo město - do zábavního parku v Brně. O tom se více dozvíte později.

Pokud zde chybí nějaká informace, kterou byste se rádi dozvěděli, kontaktujte prosím Milana Šemoru. Přihlášku si můžete stáhnout zde: PŘIHLÁŠKA NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2014. Tu pak vyplňte a odevzdejte nejlépe také Milanu Šemorovi, případně samozřejmě kterémukoliv vedoucímu slavkovských skautů, určitě se k němu dostane. Je možné akceptovat i naskenovaný a podepsaný dokument. Informace o platbě obdržíte po zaslání přihlášky na uvedený kontakt. Platba fakturou je možná na vyžádání.