První informace k příměstskému táboru Junáka

Jako každým rokem chystáme pro vaše děti příměstský tábor plný různorodých aktivit. Děti si budou moc zahrát hry určené pro velký kolektiv, vyzkoušet si různé výtvarné i lanové aktivity a mnoho dalšího. Už tradičně bude hlavním bodem programu celotáborová hra, kterou odtajníme až v první den našeho tábora.

Veškerý program, včetně celotáborové hry, mají na starost zkušení a proškolení vedoucí a je vymýšlený tak, aby si v něm každý našel něco, co ho baví. Ve chvilkách volna budou moct děti využít takzvaných miniškol, kde budou mít možnost se naučit či vyzkoušet různé věci, na které v programu narazili jen okrajově, za zmínění určitě stojí střelba ze vzduchových pistolí, slaňování, popřípadě práce s turistickými GPS navigacemi a hra geocaching, mladší účastníky určitě zaujme trampolína nebo různé tvořivé a akční výtvarné techniky či pásmo oblíbených her. Jeden celý den budě věnován výletu a ten bude nejspíš jako v letech minulých směřovat do dětského zábavního centra Bongo v Brně (ještě není pevně rozhodnuto, v jednání jsou další místa s atraktivním vyžitím).

Stravování bude zajištěno 3x denně (dopolední svačinka, oběd v jídelně areálu bývalého curkovaru, odpolední svačinka) a pitný režim bude dodržován po celou dobu konání našeho tábora. Těšíme se na Vás i Vaše děti. Na přiloženém plakátku najdete kontakt na vedoucí tábora Kristýnu Bayerovou.


Přihláška je zde ke stažení. Na jejich odevzdání máte čas do 26.7.2013, ale určitě to neodkládejte, protože většinou je kapacita naplněna dávno před tímto termínem.


Plakát k příměstskému táboru