Máme nová okna

Díky zmíněným dotacím se teď každá klubovna, ve které se k pravidelným schůzkám scházejí děti, může pochlubit izolujícími a hlavně nerozpadajícími se okny. Nutno přiznat, že některá z těch starých už kvůli svému havarijnímu stavu sloužila spíše jako nepřetržitá a hlavně v zimě nežádoucí ventilace. Kromě kluboven mají teď nová okna i téměř všechny sklady a kuchyňka.

Celkem jsme instalovali 12 kusů jednokřídlých plastových oken s hnědou úpravou z vnější strany. Dodavatelem, a nutno říci že kvalitním, se stala firma VPO Protivanov. Máme tedy za sebou další krok ke zvýšení komfortu dětí při jejich pobytu na skautské klubovně. Ono totiž i za těch 120 minut na běžné oddílové schůzce může malá světluška i velký skaut pořádně prochladnout, když jim na nohy táhne z polorozpadlého okna.

Další velkou investicí do budovy klubovny, kterou věříme, že se nám díky dotaci Slavkovské radnice  podaří uskutečnit už v letošním roce, bude nákup nových kamen. Ta stará nám totiž už také dosluhují. Držte nám palce, ať na tento nákup zastupitelstvo města najde ve své pokladně potřebnou částku.