Informace pro rodiče - příměstský tábor

Jak uhradit táborový poplatek?

Táborový poplatek ve výši 1200 Kč, respektive 1000 Kč u druhého sourozence, prosím uhraďte nejpozději do 10. srpna buď v hotovosti kterémukoliv oddílovému vedoucímu či přímo vedoucímu tábora na domácí adrese ČSA 625, Slavkov u Brna, nebo využijte možnosti platby na účet 1561279309 / 0800. Jako variabilní symbol uveďte prosím datum narození vašeho dítěte ve tvaru DDMMRR a pokud se vám podaří vecpat do zprávy pro příjemce i jméno, bude to ještě přehlednější.

Potvrzení bezifekčnosti

Ti z vás, co poslali elektonickou přihlášku, ať si připraví originál řádně podepsaný a také potvrzený lékařem na první den tábora. Nezapomeňte, že těsně před začátkem tábora, tedy v pátek 19.8.2011 nebo o víkendu, smíte čestně prohlásit, že dítě není nakaženo žádnou infekční chorobou, kterou by ohrozilo ostatní. Bohužel bez řádně vyplněné přihlášky nemůže být dítě připuštěno k nástupu na tábor.

Co děti čeká?

Každý den přiveďte své dítě na skautskou klubovnu na sídlišti Nádražní ve Slavkově. Od 7:45 tam určitě bude už některý z vedoucích. Odvést svou ratolest zpět domů si zase budete moci vždy kolem páté hodiny odpoledne. Celý program ve formě her, soutěží, manuální zručnost procvičujících aktivit apod. bude probíhat většinou na klubovně nebo v jejím okolí a bude součástí jedné velké celotáborové tématické hry. Párkrát také zajdeme třeba do zámeckého parku nebo na podobné zajímavé místo. Ovšem ve středu vyrazíme na celodenní výlet na výletní loď na Brněnskou přehradu. Ráno i odpoledne ale budou děti na značkách v obvyklý čas... No a na pátek je pro změnu připraveno odpolední opékání špekáčků (cca od 17 hodin) s krátkým programem dětí, hudebním doprovodem a závěrečným přespáním na klubovně. V sobotu pak děti ráno pouze vstanou, nasnídají se a budou po vyhlášení výsledků celotáborové hry připraveni k odchodu domů. To by mělo být přibližně v 10 hodin. Na páteční oheň jste všichni srdečně zvání, tak doufáme, že dorazíte v co nejhojnějším počtu, klidně i s babičkami a kamarády. Pravděpodobně to navíc spojíme s akcí Den pro skauty, o kterém budeme informovat později.

Zázemí během tábora

Na skautské klubovně je malá kuchyňka s teplou vodou a lednicí, pití bude k dispozici po celý den, svačinky a přesnídávky budou probíhat na klubovně a na obědy budeme hromadně chodit do jídelny v areálu bývalého cukrovaru (cca 5 minut cesty), kde se účastníci spokojeně stravovali už loni.

Závěrem

Věříme že veškeré plánované aktivity děti zaujmou, dobře se pobaví a možná i něco naučí. Změny v programu či organizaci ještě mohou nastat, ale určitě se o nich včas dozvíte.